Szkolenie dla firm Biznes,Budownictwo Płyty stropowe kanałowe

Płyty stropowe kanałowe

Categories:

Czy wiecie, jak zmieniły się płyty stropowe kanałowe przed ostatnie lata ? Dawniej prefabrykowane płyty kanałowe uznawane były za relikt dawnej epoki i odnosiły się do domów z wielkiej płyty. Dziś oszczędność w budowie domu podpowiada nam takie rozwiązania.

Płyty stropowe nie tylko do bloków

Oprócz oszczędności pieniędzy, zastosowanie płyt stropowych kanałowych pozwala na oszczędność tak cennego czasu. To właśnie czas determinuje aktualnie sukces budowy. Galopujące ceny sprawiają, że wielu inwestorów (nawet osób prywatnych budujących dom jednorodzinny) przerywa, albo rezygnuje z budowy. Rosnące ceny stali, pustaków, konstrukcji dachowych czy drewna sprawiają, że szukamy tańszych rozwiązań. Z pomocą przychodzi właśnie ELBET System, który posiada szeroką gamę prefabrykatów, do budownictwa wielo i jednorodzinnego.

płyty stropowe kanałowe

Płyty stropowe kanałowe można zastosować również jako alternatywa dla już zaprojektowane rozwiązanie. Ponadto dla niemal w każdej sytuacji można zamienić np. strop lany, na kanałówkę. Ponadto nie bez znaczenia jest szybkość montażu i brak konieczności budowy dodatkowych wsporników i szalunków.